Witaj na iStaszow.pl. Dziś są imieniny: Iwony, Noemi, Szymona. Zaloguj | Zarejestruj się
Wybierz gminę
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

„Zimowe Miraże” w Połańcu

Miejscowość: Połaniec,   Data dodania: 2013-03-19 21:10:08,  
Tagi: Połaniec, Zimowe Miraże, występy, Centrum Kultury

Najnowsze aktualności

Muzyczna podróż po różnych regionach świata odbyło się w niedzielę, 17 marca w Centrum Kultury w Połańcu. „Zimowe Miraże” zagrały po raz piąty. Na scenie, przed wypełnioną publicznością salą widowiskową, wystąpiło ponad 170 artystów. 

„Zimowe Miraże” odbyły się w niedzielne popołudnie w połanieckim Centrum Kultury. Wraz z małymi i dużymi artystami publiczność muzycznie wędrowała po świecie. Na scenie wystąpiło ponad 170 osób a sala widowiskowa wypełniona była do ostatniego miejsca. - Sala widowiskowa pękała w szwach, zajęte były wszystkie miejsca siedzące i stojące. Rodzice, dziadkowie, znajomi słowem wszyscy przyjęli zaproszenie na wspólne odkrywanie pradawnych rytmów i współczesnych dźwięków – mówi Joanna Juszczyńska dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

„Zimowe Miraże” to cykliczna impreza organizowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. W tym roku odbyła się po raz piąty. Jest ona symbolicznym, ale przede wszystkim artystyczne pożegnanie zimy. W tym roku słońce osobiście przyświecało muzycznym podróżnikom z Połańca a młodzi artyści pokazali, że nie brakuje im energii i pasji.

Na scenie wystąpiło ponad 170 małych i dużych wykonawców. Artyści zabrali wypełnioną do ostatniego miejsca salę widowiskową w fantastyczną muzyczną podróż po kontynentach. Koncert trwał niespełna dwie godziny, a na scenie pojawili się podopieczni sekcji artystycznych działających w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Zaprezentowali oni różnorodny repertuar. Były piosenki oraz tańce, charakterystyczne dla danego kontynentu. Nie zabrakło francuskiego szyku a także tajemniczości i piękna Egiptu. Był więc francuski szyk, tajemniczość i piękno Egiptu. Młodzi połanieccy artyści przecierali również szlaki na „czarnym” lądzie, podziwiali wraz z publicznością piękno Indii i rozgrzewali atmosferę brazylijskimi rytmami.Źródło: www.echodnia.eu

Oceń:

Komentarze:

 • Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz!
Dodaj komentarzWynik: siedem + 2


Aby w pelni korzystac z portalu, zaloguj się !
Przeczytaj więcej - Aktualności gmina Połaniec
 • Rzeszowiacy w Połańcu


  2015-01-24 14:25:45

  W niedzielne popołudnie 18 stycznia w Połańcu wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy". więcej ...

 • Gdzie Czarna Wpadła


  2015-01-24 14:17:52

  Wszystkich miłośnicy aktywnego wypoczynku zapraszamy 25 stycznia do udziału w wycieczce p.n. "Gdzie Czarna Wpadła". Organizatorem czternastokilomet ... więcej ...

Shoutbox

Darmowy biuletyn istaszow.pl

 • Najnowsze wiadomości z powiatu prosto na Twojego maila
 • Promocje i okazje lokalnych sklepów i firm usługowych
 • Opcjonalnie otrzymasz oferty pracy

Zapisz się teraz za DARMO!

Imię:
*
Email:
*
Akceptuje regulamin