Witaj na iStaszow.pl. Dziś są imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty. Zaloguj | Zarejestruj się
Wybierz gminę
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybieramy Lekarza Roku 2013 w powiecie staszowskim.

Miejscowość: Staszów,   Data dodania: 2014-01-20 12:57:52,  
Tagi: plebiscyt, lekarz

Najnowsze aktualności

XI Plebiscyt Lekarz Roku – wybieramy najlepszych w 2013. 

 

Już po raz jedenasty pacjenci zadecydują komu, ich zdaniem należą się największe podziękowania za rok wytężonej pracy na rzecz ludzkiego zdrowia i życia. Liczba zgłoszeń do plebiscytu pokazuje, że cudownych, oddanych powołaniu lekarzy w naszym województwie nie brakuje!

Możliwość wyjątkowego w swym sposobie podziękowania tym, którzy na co dzień dbają o nasze dobro wraz ze Świętokrzyskim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia dajemy Państwu już od jedenastu lat. Przez te wszystkie edycje plebiscytu po najwyższe laury sięgali przeróżni specjaliści, których nieodmiennie łączy jedno – troska o pacjenta i stawianie jego zdrowia na pierwszym miejscu.

Nie inaczej będzie i w tym roku. Na uroczystej gali 21 lutego poznamy dziesiątkę najpopularniejszych lekarzy województwa świętokrzyskiego, po trzech w każdym powiecie, a także najlepsze przychodnie. Wszyscy, oprócz najcenniejszej z nagród – miłości pacjentów, otrzymają pamiątkowe statuetki, a "Złota Dziesiątka” od Biura Rachunkowego Biurex dodatkowo także możliwość skorzystania z pomocy doradcy podatkowego.

 

 ZASADY WYBORU

Tak, jak w latach ubiegłych wybierzemy 10 najlepszych i najpopularniejszych lekarzy w całym województwie oraz po trzech w poszczególnych powiatach z wyjątkiem Kielc gdzie wybieramy najlepszą piątkę. Kto z nich zwycięży? Zdecydują o tym pacjenci i grono ekspertów.

W czwartek, 16 stycznia start głosowania zasadniczego – głosujemy za pośrednictwem SMS oraz kuponów. Uwaga! Głosujemy na nominowanych lekarzy, ale można głosować też na osoby spoza listy. Dołączą one do grona nominowanych, jeśli uzyskają minimum 200 głosów i akceptację kapituły.

 

Poprzez SMS głosujemy wysyłając SMS na numer 71466 o treści swlekarz.imię i nazwisko. Koniec głosowania SMS w piątek 11 lutego o godzinie 24.

 

Codziennie od 16 stycznia do poniedziałku 10 lutego Echo Dnia będzie zamieszczało kupony do głosowania – które muszą dotrzeć do redakcji "Echa Dnia” w Kielcach w nieprzekraczalnym terminie – 10 lutego do godziny 14.

Codziennie w "Echu Dnia” będzie zamieszczana czołówka klasyfikacji; klasyfikację on line można śledzić na WWW.ECHODNIA.EU. Tam też prezentacje lekarzy i pełny regulamin plebiscytu.

O ostatecznym wyniku decydują głosujący poprzez SMS i kupony – 60 procent oraz Kapituła – 40 procent. Z głosowania poprzez SMS i kupony przydzielane są punkty dla pierwszych 100 lekarzy, na zasadzie 1 – 600, 2 - 594, 3 - 588. Podobnie punkty dla pierwszej swojej 100 dzieli Kapituła, ale z miejsce 1 – 400, 2 - 396, 3 – 392. Suma daje ostateczny wynik i kolejność. W powiatach punkty przydzielane są grupie od 10 do 30 lekarzy.

 

ZOBACZ NOMINOWANYCH W POWIECIE STASZOWSKIM

 

Źródło: www.echodnia.eu

 

Oceń:

Komentarze:

  • Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz!
Dodaj komentarzWynik: siedem + 9


Aby w pelni korzystac z portalu, zaloguj się !
Przeczytaj więcej - Aktualności gmina Staszów
Shoutbox

Darmowy biuletyn istaszow.pl

  • Najnowsze wiadomości z powiatu prosto na Twojego maila
  • Promocje i okazje lokalnych sklepów i firm usługowych
  • Opcjonalnie otrzymasz oferty pracy

Zapisz się teraz za DARMO!

Imię:
*
Email:
*
Akceptuje regulamin