Witaj na iStaszow.pl. Dziś są imieniny: Arety, Marty, Marcina. Zaloguj | Zarejestruj się
Wybierz gminę
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Studniówka w Osieku

Miejscowość: Osiek,   Data dodania: 2013-02-05 23:08:34,  
Tagi: Osiek, studniówka, licealiści

Najnowsze aktualności

Tegoroczny sezon studniówkowy w powiecie zakończyli maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Osieku. W sobotę, 2 lutego tradycyjnym polonezem rozpoczęli bal w sto dni przed egzaminem dojrzałości.

Osieccy licealiści bawili się w sobotę, 2 lutego, na studniówce. Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Osieku zakończyli tym samym sezon studniówkowy w powiecie staszowskim.  Jako ostatni odtańczyli dostojnego poloneza, w tym roku zdecydowana większość studniówek odbyła się jeszcze przed feriami. Bal w setną noc przed maturą osieccy uczniowie zorganizowali w tym roku w murach własnej szkoły.

Studniówkowy bal rozpoczął się w Osieku o godzinie 19.00. Maturzyści zatańczyli poloneza. Był także walc. Uczniowie nie zapomnieli także o podziękowaniach dla rodziców i nauczycieli. Ci natomiast życzyli uczniom powodzenia na zbliżającej się maturze. Mimo, że była to ostatnia studniówkowa impreza w powiecie to zakończona z przytupem. Maturzyści nie tracili ani chwili, a zabawa na parkiecie była niezwykle udana. O północy licealiści zatańczyli „tupanego”, czyli poloneza w bardzo nowoczesnym i szalonym wydaniu. Dla tych, którzy mieli jeszcze siłę w niedzielę zorganizowano studniówkowe poprawiny.
 

 

Źródło: www.echodnia.eu

Oceń:

Komentarze:

  • Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz!
Dodaj komentarzWynik: siedem + 1


Aby w pelni korzystac z portalu, zaloguj się !
Przeczytaj więcej - Aktualności gmina Osiek
Shoutbox

Darmowy biuletyn istaszow.pl

  • Najnowsze wiadomości z powiatu prosto na Twojego maila
  • Promocje i okazje lokalnych sklepów i firm usługowych
  • Opcjonalnie otrzymasz oferty pracy

Zapisz się teraz za DARMO!

Imię:
*
Email:
*
Akceptuje regulamin