Witaj na iStaszow.pl. Dziś są imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora. Zaloguj | Zarejestruj się
Wybierz gminę
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Rozkład jazdy PKS Staszów

 

ODJAZDY z dworca przy ul. Krakowskiej 51

 

BRZEZINY przez KUROZWĘKI I 06:30 S, 14:10 F
BUKOWA k/Staszowa 11:45 F, 14:10 S, 15:15F, 17:00 F, 19:10 F
BUKOWA k/Staszowa przez CZAJKÓW PŁD. /szkoła/ 15:30 A
CHMIELNIK ul. Kościuszki 07:45 1
DOBRA k/Staszowa I przez STASZÓW ul. Langiewicza 13:20 S
DOBRÓW 06:20 F
DOBRÓW przez SZYDŁÓW I ul. Kielecka 13:50 S
DOMORADZICE II przez BOGORIA I /Rynek/ 07:50 S, 10:20 F, 14:10 6, 15:25 F, 17:20 F
DOMORADZICE II przez MAŁA WIEŚ 14:10 6
DOMORADZICE II przez MIŁOSZOWICE I 12:00 F, 14:10 F
GRZYBÓW II przez STASZÓW ul. 11 Listopada 06:15 F
IWANISKA pdw 15:15 F, 18:00 A
KARGÓW przez TUCZĘPY 14:25 FE
KATOWICE P. Skargi D.A. 08:40 PU+, 15:10 U+57
KATOWICE P. Skargi D.A. przez BUSKO-ZDRÓJ D.A. ul. Waryńskiego" 11:15 UP
KATOWICE P. Skargi D.A. BUSKO-ZDRÓJ D.A. ul. Poprze "Centrum" 06:05 FW
KATOWICE P. Skargi D.A. przez POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw.) 07:00 PU
KIELCE D.A. 09:00 A
KIELCE D.A. przez ŁAGÓW I /Rynek/ 09:50 A
KIELCE D.A. przez ŁAGÓW II /szkoła/ 06:00 A, 15:10 Fn
KIELCE D.A. przez RAKÓW Pl. Wolności, 15:30 7UnE, 09:50 A
KIELCE D.A. przez SZYDŁÓW ul. Kielecka II 06:40 A
KLIMONTÓW ul. Bat. Chłopskich (szk.) przez BOGORIA I (Rynek) 15:30 F, 18:20 F
KLIMONTÓW ul. Bat. Chłopskich (szk.) przez SMERDYNA I 14:15 AG
KLIMONTÓW ul. Sandomierska I przez SMERDYNA I 06:45 F
KORYTNICA 15:25 FH
KRAKÓW RDA. ul. Bosacka 07:10 UP, 08:11 LP, 12:15 UQY, 15:03 NnC5, 17:05 FN+n
KRAKÓW RDA. ul. Bosacka przez BUSKO-ZDRÓJ D.A. ul. Wyszyńskiego 09:15 PL6-1
KRAKÓW RDA. ul. Bosacka przez POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw.) 16:00 7UE
KRAKÓW RDA. ul. Bosacka przez STOPNICA ul. Dr Piotrowskiego 06:40 U, 14:40 U
LUBLIN D.A. 13:50 UP, 15:35 P5-7n
ŁAGÓW I /Rynek/ przez RAKÓW Pl. Wolności 14:10 F, 18:35 S45
ŁÓDŹ D.A. Centralny 07:50 UP
ŁÓDŹ D.A. Centralny przez KIELCE D.A. 06:00 U
ŁUKAWICA k/Staszowa 14:05 S, 15:25 F
NEAPOL Piazza Garidaldi 10:50
NIEDŹWIEDŹ 07:15 U, 14:40 F, 15:40 U, 19:00 U
NIEDŹWIEDŹ przez BOGORIA I /Rynek/ 11:00 +U, 11:00 A, 11:10 +U!
NIEKRASÓW Remiza przez STRZEGOM I. 14:10 F
OLEŚNICA /Rynek/ przez RYTWIANY I 10:20 ST, 14:10 F
OPATÓW D.A. 13:30 Ac
OSIEK II (Rynek) 14:05 S
OSIEK II (Rynek) przez MUCHARZEW 17:45 F
OSIEK II (Rynek) przez PLISKOWOLA I (Mała Wola) 15:10 F
OSTROWIEC ŚW. D.A. 11:25 U+57, 17:05 FW, 20:58 NnC5
OSTROWIEC ŚW. D.A. przez OPATÓW D.A. 06:45 U, 08:30 F, 10:00 U, 14:50 LP, 18:50 UQPY
PACANÓW I /Rynek/ przez POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw) 14:27 S
POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw.) 12:20 A, 13:10 S, 13:40 A, 14:15 FH, 14:22 S
POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw.) przez PLISKOWOLA I (Mała Wola) 13:30 S
POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw.) przez RYTWIANY I 10:05 F
POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw.) przez STASZÓW ul. Mickiewicza (bank) 06:20 S
POTOK przez KORYTNICA 15:25 S
RAKÓW Pl. Wolności 11:00 T
RZESZÓW D.A. 13:15 3
RZĘDÓW przez NIZINY I 13:15 S135, 13:55 S24
SANDOMIERZ ul. Portow.III/pętla 19:35
SANDOMIERZ D.A. 14:05 P
SANDOMIERZ D.A. przez BOGORIA I /Rynek/ 11:20 U
SICHÓW DUŻY przez POŁANIEC ul. Krakowska / Czarnieckiego (p.dw.) 13:10 S
SICHÓW MAŁY 07:00 S, 15:15 S
SMERDYNA I 18:10 FG
STASZÓW D.A. ul. Krakowska 06:30 F, 07:44 SZ, 08:50 ST
STASZÓW D.A. ul. Krakowska przez STASZÓW Rynek 06:50 F
STASZÓW D.A. ul. Krakowska przez WILKOWA /szkoła/ 05:30 S, 06:30 S
STASZÓW Rynek 07:01 S, 07:33 FH, 07:42 S, 07:47 SZ, 15:21 S, 15:45 U, 21:38 U
STASZÓW Rynek przez TUCZĘPY 06:00 S
STOPNICA ul. Dr Piotrowskiego 15:25 S
STOPNICA ul. Dr Piotrowskiego przez OLEŚNICA /Rynek/ 15:29 F
SZTOMBERGII 05:40 F, 13:35 F
SZWAGRÓW 15:35 FG
SZYDŁÓW I ul. Kielecka przez KORYTNICA 13:30 S, 15:25 S
TARNOBRZEG D.A. 19:25 PFU+
TARNOBRZEG D.A. przez BOGORIA I /Rynek/ 08:00 U
TARNOBRZEG D.A. przez PLISKOWOLA IV /szkoła/ 06:15 FE, 11:00 F, 18:10 Fn
TARNOBRZEG D.A. przez SUCHOWOLA V /szkoła/ 13:00 S
WARSZAWA ZACH. D.A. 06:45 PU
WARSZAWA ZACH. D.A. przez OSTROWIEC ŚW.03 /ŻABIA BAR/ 13:00 PU
WIĄZOWNICA DUŻA 14:10 FC
WIĄZOWNICA DUŻA, szk. przez ŁUKAWICA k. Staszowa 06:20 S
WIĄZOWNICA DUŻA, szk. przez SMERDYNA I 09:45 F, 11:00 T, 12:50 U
WILKOWA /szkoła/ przez NIZINY II 13:14 ZS
WITOWICE przez BOGORIA I /Rynek/ 14:20 F
ZBELUTKA STARA II (kościół) przez RAKÓW Pl. Wolności 13:25 S, 18:35 S

Oznaczenia kursów
! - w niedziele i święta wjazd do Poddębowca
+ - kursuje w dni świąteczne
1 - kursuje w poniedziałki
2 - kursuje we wtorki
3 - kursuje w środy
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
6-1 - kursuje od soboty do poniedziałku
7 - kursuje w niedziele
A - nie kursuje w niedziele i święta
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - w okresie wakacji kurs przedłużony do Bukowy
d - w okresie wakacji kurs skrócony do Klimontowa
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
G - nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
L - nie kursuje 25,26.12, 1.01 i dwa dni Świąt Wielkanocnych
N - nie kursuje 25.12 i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
n - nie kursuje w wigilię, 31.12 i Wielką Sobotę
o - kursuje w okresie wakacji i ferii od poniedziałku do piątku
P - kurs pośpieszny
Q - nie kursuje w Boże Ciało
S - kursuje w dni nauki szkolnej
T - kursuje w dni targowe (poniedziałki)
U - nie kursuje 25 XII, 1 I, 1-szy dzień Wielkanocy
Y - nie kursuje w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia

 

 

 

Shoutbox

Darmowy biuletyn istaszow.pl

  • Najnowsze wiadomości z powiatu prosto na Twojego maila
  • Promocje i okazje lokalnych sklepów i firm usługowych
  • Opcjonalnie otrzymasz oferty pracy

Zapisz się teraz za DARMO!

Imię:
*
Email:
*
Akceptuje regulamin